Топ продаж
-31%

Рюкзак городской спортивный Nike Синий,Повседневный удобный рюкзак для тренировки унисекс
649 ₴
449 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1591000988
+380 (96) 988-53-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Рюкзак городской спортивный Nike Синий :
- Розмір 47-33-18 см;
- Є одне просторе відділення на змійці; відкривається зверху. Блискавка з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей чи планшета/нетбука.
- Логотип накатки.
- Водостійкий та міцний матеріал kiten.
- Дно зроблено з якісного шкірозамінника, що збільшує термін служби рюкзака.
- Є ручка згори, що дозволяє носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Недорогий та функціональний рюкзак класичного вигляду. Підійде абсолютно будь-кому, незалежно від статі та віку. Головне, щоб він Вам подобався!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Объем | 27 л |
| Особенности | Водонепроницаемая ткань |
| Цвет | Синий |
| Глубина | 18 см |
| Высота | 47 см |
| Ширина | 33 см |
| Вес | 300 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| One Size | шт. |
| Тип товара | |
| Назначение | Рюкзак городской спортивный Nike Синий,Повседневный удобный рюкзак для тренировки унисекс |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴









